kurs fotografii dvd


Przy użyciu poprzednie 4 lata pracy roiłam o dogodnym łóżku do zdjęć noworodkowych, ciążowych a dziecinnych. Nareszcie matek na tyle dużo powierzchni, że prawdopodobnie tędy stać na co doba i odziewać się w kolorowe narzuty i poduszki dopasowane do dotychczasowych stosunki. Odrobina klimatu boho do dopasień rodzinnych natomiast co niemiara wątłych tkanin, a także poduszek.

A teraz rzecz, na którą ego sam jeden nadzwyczaj długo oczekiwałam. Wizualizowałam ją sobie po nocach a koncypowałam ustawienia półek, szuflad, oświetlenia. Szafa na osprzęt do sesji zdjęciowych. Bezdenna, jasna i pojemna. Wszelka szufladka jest natychmiast dokonana po brzegi ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami w celu dziewczyny i sukniami ciążowymi. Zmieściło się tam także nie jedno łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne osprzęt do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na miejsce dokąd można się poczuć gdy w domu przystało, maci tędy czuły kącik kawowy, w jakim zawsze wyczekuje aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla jeszcze lepszej atmosfery:) NATOMIAST szafkeczka poniżej mieszczący się pełna przykładowych produktów fotograficznych, które możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio niesie się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią a placami balangi. Podobieństwo ogrodu a kafeterii nad samą wodą niesie w ciągu sobą inkrementalną korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym miejscem na spacer, kiedy obrobimy aktualnie zdjęcia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby zapewnić maleństwu komfortowe dryg snu natomiast pozowania :) I na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Kiedy Wam się podoba moja dziewicza miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w historiach manifestuję wiele filmików a zdjęć z bieżącego wystroju.


Copyright © 2019 fotografia amatorska