kurs fotografii szczecin


Dziecięce zdjęcia spośród rodzicami to punkt nienaganny każdej mojej sesji. Wykonuje je obojętnie od przegłosowanego pliku, bowiem wierzę, że jest to cudowna pamiątka gwoli dziecka. Ono będzie miało tysiąc zdjęć zanim skończy miesiąc i tych spośród obojgiem rodziców? Przy dobrych wiatrach prawdopodobnie kilka. Przygotowując stylizacje do zdjęć rystukalnych wykorzystuję naturaln ksylem, rośliny, towary nawiązujące do tradycji, kojarzące się z pastoralnym istnieniem na wsi. Inspiracje do takich zdjęć dziecięcych czerpię spośród podróży, z wakacji na wsi, zawsze wracam do domu z jakimś vintage gadżetem, który do perfekcji bada się w fotografii bobasków. Najważniejszymi reprezentatami tej kategorii są dopadnięcia na starych deskorolkach, gniazda z naturalnych witki, łóżeczka ze starych dech.

Kwiaty, łóżeczka, opaseczki. Owo wyraźnie największa kategoria w moim kolekcji fotografa dziecięcego. Przepadam najścia w kwiatach, koronkowe ubranka, delikatne owijki, całość, co podkreśla naturalną krasę nowonarodzonych dziewczynek. Sama bywam mamą dwóch chłopców, więc ogromną przyjemność sprawia mi dobieranie cienkich tkanin, robota igłą ubranek, kruszenie w kwiatach - w celu kategorii od czasu twardych i hałasującyh autek które mam na co doba w domu :) Poniżej kilka przykładów zdjęć noworodków w kwiatach.

Jak widzicie zamysłów na sesje dziecięce mi nie brakuje. W moim studio w Warszawie matki natychmiast nader bogatą kolekcję futerek, tkanin, owijek we wszytskich kolorach tęczy słodkich ciasnych ubranek dla małych dziewczyny i ciasnych chłopców. Atoli to tylko baza do zdjęć.


Copyright © 2019 fotografia amatorska